Lider/ka zespołu księgowego

date 19 08 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Śląskie, Katowice

  • Sector

    Accounting/Auditing

  • Job role

    Financial services / Wealth management

  • Branch

    Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych Samodzielnych Księgowych z min. 1-3 letnim doświadczeniem kierowniczym. W celu prowadzenia niewielkiego (5 - 10) samodzielnego zespołu księgowego w obszarze outsourcingu księgowego działającego dla polskich spółek.

lokalizacja:  KATOWICE

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem księgowym oraz nadzór merytoryczny nad jego pracą
  • Monitorowanie efektywności zespołu (KPI's) oraz kontrola jakości świadczonych usług
  • Weryfikacja pracy zespołu zgodnie z obowiązującymi w firmie procesami
  • Dbanie o rozwój i utrzymanie relacji biznesowych z klientami
  • Samodzielne prowadzenie księgowości
  • Zarządzanie i rozwój zespołu księgowego

Wymagania pracodawcy

  • Mile widzane dosiadczenie w zarządzaniu i rozwoju zespołu księgowego
  • Praktyczna znajomość polskich przepisów księgowych i podatkowych
  • Orientacja na klienta oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne, umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

Mile widziane

  • Doświadczenie w outsourcingu księgowym, biurze rachunkowym, SSC.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie: 9 000 - 13 000 zł brutto
  • Hybrydowy, elastyczny czas pracy
  • Opieka medyczna dla całej rodziny
  • Dofinansowanie kart sportowych
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Wspierające zespół księgowy merytoryczne działy wewnętrzne - (Help desk administracyjno – sprawozdawczy, TAX advisory, IT developers)
  • Dofinansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje, także managerskich
  • Dofinansowany kurs języka angielskiego w czasie pracy
  • Kwartalny budżet na integracje działowe
  • Płatny system poleceń pracowniczych

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Contractor

Map

Similar offers

Date
19/08/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy trzydziestoletnie...