Pracownika ds. przygotowania materiału do obróbki i montażu

date 13 08 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Mazowieckie, Warszawa

  • Sector

    Aerospace industry

  • Job role

    Production

  • Branch

    Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

 Lokalizacja: Warszawa Włochy

Obecnie dla naszego Klienta z branży lotniczej w Warszawie – poszukujemy:

Pracownika ds. przygotowania materiału do obróbki i montażu

Na tym stanowisku będziesz miał/miała unikalną możliwość tworzyć elementy do samolotów!

Poczuj, że Twoja praca jest ważnym elementem całego procesu, który zapewnia bezpieczeństwo podczas lotów statkami powietrznymi.

Praca głównie na pierwszą zmianę tj. 6 - 14, w okresach wzmożonej produkcji możliwe zmiany 14 - 22 i zmiany nocne (bardzo rzadko).

Co oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

Poziom wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia do 7500 PLN Brutto

Szkolenia i wdrożenie w nowe obowiązki

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośredników

Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę myBenefit,

Bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną w Warszawie

Twoje codzienne obowiązki:

Wybór odpowiedniego materiału np. rodzaju blachy do produkcji

Przygotowanie go do obróbki - sprawdzenie jakości materiału

Usunięcie ewentualnych wad poprzez czyszczenie, polerowanie, wygładzanie

Tworzenie odpowiednich kształtów z blachy przy użyciu dedykowanych narzędzi np. foremnika lub innych narzędzi warsztatowych

Praca zgodna z dokumentacją i standardami jakości

Czego oczekujemy od kandydatów:

Chęci podjęcia stabilnego zatrudnienia

Umiejętności manualnych,

Znajomości posługiwania się narzędziami warsztatowymi

Praktycznej umiejętności czytania rysunków technicznych

Rzetelności w wykonywaniu obowiązków

Nastawienia na dokładność i wysoką jakość pracy

Mile widziane:

Doświadczenie w obróbce blachy

Znajomość języka angielskiego

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
13/08/2024
Location
Sector
Job role
Production
Branch
Orienta Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na...