Analityk inwestycyjny

date 01 10 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Warszawa

  • Sector

    Banking

  • Job role

  • Branch

    Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:

  • Wsparcie Deputy CIO, w zespole Investment Office przy ocenie projektów inwestycyjnych OZE (farmy fotowoltaiczne, BESS, projekty hybrydowe) w Polsce i za granicą (obecnie Europa Zachodnia + CEE);
  • Tworzenie i utrzymywanie narzędzi analitycznych oraz modeli finansowych;
  • Analiza działalności farm fotowoltaicznych i innych aktywów w fazie operacyjnej
  • Opracowywanie zestawień i rozliczeń dotyczących finansowania bankowego oraz sporządzanie innych analiz finansowych i rynkowych;
  • Przygotowywanie Memorandów inwestycyjnych, analiz finansowych i innych dokumentów na Komitet Inwestycyjny Grupy;
  • Bieżąca współpraca z zespołami projektowymi i innymi działami R.Power oraz bankami i doradcami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte w działach doradztwa finansowego (Big4, butiki inwestycyjne), bankowości korporacyjnej lub bankowości inwestycyjnej;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Świetna znajomość MS Excel oraz zrozumienie zagadnień z zakresu modelowania finansowego i wyceny;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności pracy z SQL oraz analizy danych z wykorzystaniem Python - dodatkowy atut;
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami;
  • Zdolności organizacyjne, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i samodzielność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole;
  • Udział podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w zakresie realizacji projektów w formule project finance oraz transakcji M&A w sektorze OZE w Polsce i zagranicą;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w płaskiej strukturze pod okiem osób z dużym i różnorodnym doświadczeniem biznesowym i finansowym;
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży Odnawialnych Źródeł Energii;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych m.in.: prywatna opieka zdrowia, dofinasowanie do zajęć sportowych i językowych, dodatkowy urlop z okazji urodzin;
  • Aktywności pozazawodowe - firmowa drużyna sportowa i spotkania integracyjne;
  • Nowoczesne biuro blisko metro Politechnika.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
01/10/2024
Location
Poland, Mazowieckie, Warszawa
Sector
Banking
Job role
Branch
Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy trzydziestoletnie...