Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Web Application Developer - Specialist/Senior Specialist

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:

- Projektowanie, rozwój i utrzymanie oprogramowania do zastosowań motoryzacyjnych;

- Współpraca z inżynierami, architektami systemów i innymi programistami w celu tworzenia zintegrowanych rozwiązań;

- Udział w przeglądach kodu i zapewnienie przestrzegania najlepszych praktyk oraz standardów kodowania;

- Praca zgodna ze standardem ASPICE,

- Rozwiązywanie i usuwanie usterek oprogramowania;

- Śledzenie bieżących trendów w branży i technologii w celu ciągłego doskonalenia naszych ofert oprogramowania.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: informatyka, software engineering;

- Doświadczenie w programowaniu, najlepiej w branży motoryzacyjnej;

- Dobre umiejętności w zakresie rozwoju aplikacji webowych, głównie frontendowych (JavaScript, TypeScript, HTML, CSS);

- Znajomość języków programowania C++, Python lub Bash - mile widziane;

- Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami Agile, takimi jak Codebeamer, Jira, Confluence;

- Doświadczenie w testowaniu oprogramowania - mile widziane;

- Doświadczenie w pracy z protokołami komunikacji motoryzacyjnej (np. CAN, LIN, FlexRay) - dodatkowy atut;

- Znajomość j. angielskiego oraz umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

- Prace w jednej z największych korporacji motoryzacyjnych na świecie;

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- Rozbudowany system wynagrodzeń i premii;

- Prywatna opieka zdrowotna;

- Wewnętrzny program wdrożeniowy;

- System szkoleń dostosowany do kompetencji pracowników;

- Pracowniczy program emerytalny.