Orienta, Twoja agencja pracy

chi siamo

Dowiedz się, gdzie jesteśmy:

Grupa Orienta

 

Grupa Orienta została założona w 1993 roku i od tego czasu pracuje na rzecz rozwoju zawodowego pracowników i napędzania innowacji w zakresie zasobów ludzkich.

Specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, selekcji i rekrutacji pracowników oraz outsourcingu. Oferujemy również doradztwo personalne we wszystkich branżach i sektorach.

Pasja, zaangażowanie, koncentracja na potrzebach Klienta i konsekwencja w realizacji celów, są naszymi wartościami od ponad 25 lat. Dziś we Włoszech mamy ponad 60 oddziałów, generujących  ponad 250 milionów euro.

W 2015 roku Grupa Orienta stworzyła spółkę Orienta Polska działającą na polskim rynku pracy, z oddziałami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Łódź a w 2021 roku rozpoczęła działalność także na rynku szwajcarskim otwierając Orienta Switzerland oraz na rynku czeskim tworząc Orienta Czech.

Jesteśmy również obecni w całej Europie, dzięki sieci Eurotemps - partnerstwu nawiązanemu z innymi zagranicznymi agencjami, liderami w swoich krajach, które ma na celu oferowanie usług HR na terenie całej Unii Europejskiej.

 

           "Łączymy ludzi i możliwości"
           "Łączymy umiejętności i innowacje"

 

Nasze mocne strony:
  • Lojalność naszych wewnętrznych pracowników
  • Zaangażowanie na rzecz rozwoju branży HR
  • Niezawodność
  • Reagowanie na potrzeby rynku pracy

 

Pobierz broszurę Orienty

Pobierz broszurę Orienty (wersja anglojęzyczna)

Pobierz broszurę Orienty (wersja włoskojęzyczna)