Kraków + okolice_ DEKARZ

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Małopolskie, Kraków

  • Sektor

    Inny

  • Stanowisko

    Inny

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Opis

  • Obecnie dla naszego klienta -  przedsiębiorstwa z ponad 30.letnim doświadczeniem w wykonywaniu pokryć dachowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • DEKARZ_ praca na terenie Krakowa i okolic

  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę bezpośrednio zawartą z firmą
  • pracę od zaraz
  • zarobki od 8.000 - 10.000 PLN Brutto podstawy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • praca na obiektach typu: handlowych, przemysłowych, biurowych

  • Obowiązki:

  • Wykonywanie pokryć dachowych oraz izolacji
  • Praca na dachach płaskich oraz spadowych
  • Kompleksowe wykonanie pokryć dachowych.
  • Wykonywanie konstrukcji dachowych
  • Montaż obróbek blacharskich
  • Praca przy remontach pokryć dachowych.

  • Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie dekarza
  • Prawo jazdy (mile widziane)
  • Brak lęku wysokości
  • Bezwzględne przestrzeganie zasad BHP
  • Gotowość do pracy od zaraz
  • Systematyczność i umiejętność dostosowania jakości pracy do wymagań
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu.

  •    Kontakt telefoniczny: 508_085_536

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa